BRNO
HRAD ŠPILBERK
JELEN POD ŠIRÝM NEBEM

Hosté: Kateřina Marie Tichá, David Stypka & Bandjeez


PRAHA
STŘELECKÝ OSTROV
JELEN - DEN OTCŮ POD ŠIRÝM NEBEM

Hosté: Debbi, Kateřina Marie Tichá, David Stypka & Bandjeez


LETNÍ FESTIVALOVÁ SEZÓNA 2017

DUBEN

21.4. Hradec Králové - Majáles

22.4. Plzeň - Majáles

29.4. Praha - Majáles



KVĚTEN

1.5. Vlašim - Májové slavnosti s Rádiem Blaník

1.5. Dvůr Králové nad Labem - Majáles

6.5. Brno - Majáles

12.5. Pardubice - Majáles

13.5. Mariánské Lázně - Zahájení lázeňské sezóny

19.5. Kladno - Slavnosti

20.5. Přerov - Přerovské pivní slavnosti

27.5. Třeboň - Zahájení lázeňské sezóny



ČERVEN

3.6. Konopiště - Festival Rádia Blaník

3.6. Okoř - Okoř se šťávou

5.6. Ústí nad Orlicí - Město v pohybu

8.6. Brno - Hrad Špilberk - JELEN POD ŠIRÝM NEBEM

9.6. Pelhřimov - Město rekordů

10.6. Litovel - Hanácké Benátky

10.6. Český Těšín - Slavnosti

11.6. Pohořelice - Slavnosti

16.6. Úpice - Den města

17.6. Hlinsko - Rychtář Fest

17.6. Budišov nad Budišovkou - 38. Budišovské Letnice

18.6. Praha - Střelecký ostrov - DEN OTCŮ POD ŠIRÝM NEBEM

23.6. Humpolec - Bernard Fest

23.6. Velké Losiny - Svatojánské slavnosti

24.6. Prachatice - Slavnosti Zlaté solné stezky

30.6. Přeštěnice - Open Air Musicfest Přeštěnice



ČERVENEC

1.7. Pacov - Jatkafest

1.7. Výrava

7.7. Želeč u Tábora - Footfest

8.7. Jihlava - VysočinaFest

14.7. Kobeřice - Sportovní slavnosti

15.7. Starý Hrozénkov - 57. Kopaničářské slavnosti

22.7. Hodonín-Holíč - Cibula Fest

28.7. Ostravice - Beskydské hudební léto

29.7. Liberec - Benátská



SRPEN

4.8. Světlá nad Sázavou - Sázavafest

5.8. Olomouc - Létofest

5.8. Slatina u Bílovce - Jako za mlada

11.8. Domažlice - Chodrockfest

12.8. Svetlá Hora - Oslavy 750 let obce

18.8. Vizovice - Vizovické Trnkobraní

19.8. Český Brod - Rock for People CZ

19.8. Dobruška - Den otevřených dveří pivovaru Rampušák

26.8. Ústí nad Labem - Labské Léto

26.8. Protivín - Městské slavnosti

27.8. Hustopeče nad Bečvou - koncert

31.8. Praha - Náplavka



ZÁŘÍ

1.9. Žatec - Dočesná v Žatci

2.9. Plaňany - Plaňanské posvícení

3.9. České Budějovice - Radiofest

8.9. Havířov - Havířovské městské slavnosti

9.9. Mikulov - Pálavské vinobraní

9.9. Krnov - Krnovské hudební slavnosti

15.9. Ostrava-Třebovice - Třebovický koláč

16.9. Praha - Strahovský stadión (+Kryštof)

17.9. Praha - Strahovský stadión (+Kryštof)

24.9. Skalica - Skalické dni