VŠE NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU
01.01.2016

 

PŘÁTELÉ, zažili jsme úžasných dvanást měsíců.. loni touhle dobou jsme byli plni očekávání co nám nový rok přinese.. první vlastní koncerty, nominace na cenu Anděl, velká festivalová sezóna.. nenaplněno nezůstalo snad nic. Navštívili jsme krásná místa plná Vašich vřelých reakcí, v premiérách i v návratech. Letos nás čekají opět koncerty, malé i ty větší, kam nás vítr zavane, každý z nás shromažďuje notýsky, mp3 v mobilu, počmárané krabičky cigaret, pokreslené ubrousky, prostě všechny artefakty s nápady a jejich útržky z nichž začínáme právě teď skládat nové album. Rok 2016 se tady u nás ponese ve znamení party, ve znamení živého hraní a ve znamení nových písní, ve znamení dalšího kroku na naší cestě Bůh ví kam. Přejeme Vám do nového roku jen to dobré. Lásku, pohodu a cestu ven ze všech nelásek a nepohod. 

 

Jindra, Kása, Ondra, Saša, Janek, Honzík, Tomáš = Vaši Jeleni 

 

  ♚ ♚ ♚ ♚ ♚ ♚ ♚ ♛

 

x(-:€

 

JELEN BACKSTAGE TOUR 2015 JE V POLOVINĚ
03.12.2015

 

Koncertní turné JELEN BACKSTAGE TOUR 2015 je přesně v polovině, většina zastávek je vyprodaných. Vstupenky zbývají už jen na dva koncerty. 5.12. Pardubice a 11.12. Ústí nad Labem

JELEN BACKSTAGE TOUR ZAČÍNÁ POZÍTŘÍ PŘIDANÝM KONCERTEM V HRANICÍCH
20.11.2015

 

Pořadatelé hlásí vyprodáno na polovině zastávek JELEN BACKSTAGE TOUR 2015. Děkujeme všem kdo jste si koupili vstupenku a rozhodli se tak strávit večer s námi a naší hudbou. Těšíme se na Vás. Dvě a půl hodiny muziky, živě celé album "Světlo ve tmě", nové autorské písně, naše oblíbené předělávky, Kateřina Marie Tichá, Sima Martausová, výherci naší facebookové soutěže, prostě Jelení oslava hudby. 

ROZHOVOR S JINDROU NA INFORMUJI.CZ
20.11.2015
SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA TOUR
07.10.2015

 

Celý říjen probíhá tahle soutěž o volné vstupy na JELEN BACKSTAGE TOUR 2015. Pošlete nám na Facebook Vaší verzi naší nové písně Vlčí srdce. My sami jsme Vlčí srdce hráli zatím jen jednou a to v Dobrém ránu na ČT2, záznam je ke shlédnutí ZDE. Tady je pro Vás i TEXT S AKORDY. Všechny videa sledujeme ! Ti nejlepší jdou na náš koncert zadarmo, ale pokusíme se nějak odměnit každého z Vás ! Máme rádi, když nás hrajete, zpíváte, tančíte a kreslíte !