JELEN SE STAL LEGENDOU NOČNÍHO PROUDU
01.10.2015

 

Převzali jsme cenu Českého Rozhlasu LEGENDA NOČNÍHO PROUDU v kategorii Objev Roku. Jitka Benešová která Noční Proud na Regině uvádí byla první mediální osobnost která si nás v našich úplných začátcích všimla a pozvala nás na naše vůbec první rozhlasové interview. Ceny si velmi vážíme a večer ve společnosti muzikantů a osobností českého éteru byl velmi příjemný.. 

NOVÝ E-SHOP ➳ Trika, placky a CD
28.09.2015

 

Veškerý náš merch vozíme s sebou na každý koncert. Po každém hraní se s Váma všichni rádi potkáme, poklábosíme a pokud nás budete chtít podpořit koupí CD, trika nebo placky, budeme jen rádi. Kdo z Vás se na koncert nedostane, může si všechno objednat v našem E-SHOPU NA TOMTO ODKAZU.

NOVÁ PÍSEŇ ➳ Vlčí srdce
22.09.2015

 

Naší novou píseň Vlčí srdce jsme zahráli premiérově v Dobrém ránu na ČT. Nazkoušeli jsme jí jen den před tímto vystoupením a skvěle to vyšlo. Poslechněte si Vlčí srdce ZDE.  

DOKUMENT ➳ Nebe & Jelen Tour 2015
17.09.2015

 

Brněnský multižánrový umělec Robert Šibl zachytil naše společné turné s kapelou Nebe. Tenhle dokument je vzpomínka na letošní jaro. 

VIDEOKLIP ➳ Oficiální video k písni Jelen v premiéře na iDnes
25.06.2015

 

PŘÁTELÉ ! Dovolte abychom Vám představili náš nový klip k písni Jelen. K vidění je v premiéře na iDnes ZDE. Pojali jsme ho jako poctu Vám kdo nás posloucháte a chodíte na naše koncerty. Vidíme se v létě na fesťácích a na podzim na našem TOUR s celým repertoárem a novými písněmi, předprodej vstupenek probíhá eventim.cz/jelen.. Užívejte.. Vaši Jeleni x(-:€